Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.

The colors powstało w sierpniu 2013 r. z potrzeby otaczania się kolorowymi dodatkami i chęci dodania polskim kobietom oraz mężczyznom włoskiej energii.

Od lutego 2017 r. działa jedynie jako sklep internetowy pod adresem www.thecolors.pl. To tutaj kobiety mogą zachwycić się mnogością wielobarwnych, wspaniale dopasowanych do ich stylu torebek i butów odpowiednich na każdą okazję, a mężczyźni - odnaleźć doskonałe dla siebie dodatki stanowiące nowoczesne podejście do eleganckiej klasyki mody. 

Dlaczego Włochy?

Bo uważamy, że kolor najlepiej rodzi się w słońcu. Bo włoskie skóry uchodzą za najlepsze na świecie. Bo wygoda i design mają znaczenie. Kolorowe obuwie i galanterię - zarówno torebki, jak i męskie i damskie modele obuwia - wybieram osobiście podczas podróży do Włoch. Każda sztuka galanterii jest unikalna, bo wiem, jak istotne są niepowtarzające się modele dodatków oraz najwyższa jakość wykorzystanych materiałów.

Naszym celem jest umożliwienie kobietom wyróżniania się, gdyż zależy nam na tym, aby każda z nas była wyjątkowa w swojej ulubionej kolorystyce. Chcemy również, by mężczyźni, którzy wybierają The colors mieli pewność, że otrzymują najlepsze, ponadczasowe dodatki, które będą towarzyszyć im przez wiele lat.

Zapraszamy na zakupy z kolorem! 

italy