Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.
Zwrot produktu (gwarantowane 14 dni na zwrot).

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. 2014 r. poz. 827) Użytkownik może zrezygnować z produktu zakupionego w Sklepie bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty odebrania przesyłki z produktem, składając stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy na piśmie.

Aby skorzystać z tego prawa, należy spełnić również poniższe warunki:

- produkt nie może nosić śladów użytkowania, ani nie może być w żaden sposób uszkodzony,

- produkt zwracany jest w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu fabrycznym (jeśli produkt takie posiadał),

- do zwracanego produktu dołączona jest faktura/paragon oraz wypełniony formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość.

Reklamacje.
 
W przypadku kiedy otrzymany produkt będzie posiadał wady ukryte lub popsuje się podczas użytkowania z przyczyn niezależnych od Użytkownika, przysługuje prawo gwarancyjne. Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. 
Warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest odesłanie produktu wraz z dołączonym paragonem/fakturą w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu fabrycznym (jeżeli produkt takie posiadał) oraz wypełniony formularz reklamacji.